Nasz asortyment obejmuje bardzo wiele maszyn sterowanych komputerowo, między innymi tokarki numeryczne. Ten specjalistyczny sprzęt doskonale sprawdzi się w warsztatach stolarskich oraz w przemyśle obróbki stali czy tworzyw sztucznych. Jako producent tokarek wiemy, że dla naszych klientów liczy się przede wszystkim niezawodność. Dlatego wykorzystujemy nasze doświadczenie i dbamy o to, aby każda tokarka numeryczna CNC spełniała oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Tokarka CNC zakupiona u nas to pewność najlepszych parametrów obróbki w korzystnej cenie. KAŻDA Z OFEROWANYCH PRZEZ NAS TOKAREK CNC MOŻE ZOSTAĆ DOSTOSOWANA DO PAŃSTWA INDYWIDUALNYCH POTRZEB.

Oferujemy solidne i wysokowydajne maszyny CNC doskonale dopasowane do potrzeb i oczekiwań naszych Klientów – każda tokarka numeryczna CNC gwarantuje wzrost wydajności pracy przy jednoczesnym obniżeniu kosztów jednostkowych produkcji.

Jako doświadczony producent tokarek, możemy zapewnić najwyższą jakość naszych maszyn, która jest wynikiem zastosowania sprawdzonych komponentów pochodzących wyłącznie od liderów przemysłu CNC. Odlewane i obrabiane w Polsce monolityczne łoża gwarantują wysoką sztywność naszych tokarek CNC i precyzję ich pracy. W naszej ofercie znajdują się tokarki numeryczne charakteryzujące się nie tylko dokładnością działania, ale i wyjątkową szybkością oraz wydajnością na wysokim poziomie. Te czynniki sprawiają, że nasza tokarka CNC sprawdzi się w każdym zakładzie przemysłowym.

Tokarka CNC CKZ-500 L-1200
NAJLEPSZA WIELOOSIOWA TOKARKA DO CIĘŻKICH ZADAŃ


Tokarka CNC CKZ-500 L-700
NAJLEPSZA WIELOOSIOWA TOKARKA DO CIĘŻKICH ZADAŃ


Tokarka CNC CKZ-350
PRECYZJA, SZYBKOŚĆ, WYDAJNOŚĆ


Tokarka CNC CKZ- 42 Duplo
DWIE W JEDNYM


Tokarka CNC CKZ-42
NAJLEPSZE PARAMETRY OBRÓBKI W STOSUNKU DO WIELKOŚCI MASZYNY


Tokarka CNC CKZ-40
Tokarka CNC z cechami maszyny konwencjonalnej.


Tokarka CNC CKZ-25
AUTOMAT PRĘTOWY SZKOLNO-PRODUKCYJNY